Over ons - Boxcomplex Garageboxen

Over ons

Kleinschalige bedrijfshuisvesting

Er is in Nederland een grote behoefte aan kleinschalige bedrijfshuisvesting en opslagruimten voor kleine (startende) ondernemers. Het concept Boxcomplex sluit goed aan op deze behoefte, met aantrekkelijke koop- en huurprijzen. Boxcomplex biedt zo een goede basis voor:

  • startende ondernemers
  • ondernemers die flexibel willen werken
  • ondernemers die willen downsizen op hun huidige bedrijfsruimte
  • bedrijven die een dependance of steunpunt in een andere regio willen vestigen

Waarom Boxcomplex?

Dankzij jarenlange ervaring in de ontwikkeling en exploitatie van dit type bedrijfsverzamelgebouwen kent Boxcomplex de markt als geen ander en is zij in staat om een optimaal alternatief op de markt te brengen. Optimaal dankzij kennis van de markt, gebruikerservaringen en exploitatie van dit type complexen. Hierdoor kunnen wij u hoogwaardige kwaliteit en functionaliteit aanbieden tegen lage tarieven.

Wij beantwoorden graag uw vragen!

Edward Tolkamp Boxcomplex

Edward Tolkamp
DGA Boxcomplex
Tel.: 06 – 23 03 21 29
Email: edward@boxcomplex.nl

Jeroen Schurink
DGA Boxcomplex
Tel.: 06 – 14 53 78 15
Email: jeroen@boxcomplex.nl

Laurens van Swol
Algemeen directeur
Tel: 06 – 40 72 68 07
Email:laurens@boxcomplex.nl

Sabine Huurman
Commercieel Directeur
Tel.: 06 – 57 54 47 89
Email: sabine@boxcomplex.nl

Dennis Vijftigschild
Projectleider bouw
Tel: 06 – 23 81 66 95
Email:dennis@boxcomplex.nl

Thomas Essinger Bxcomplex

Thomas Essinger
Commercieel medewerker buitendienst
Tel: 06 – 34 10 89 75
Email:thomas@boxcomplex.nl

Mirjam van Etten
Backoffice manager
Tel: 06 – 82 72 57 65
Email:mirjam@boxcomplex.nl

Nathalie Vissers
Backoffice medewerker
Tel: 06 – 40 65 42 31
Email:nathalie@boxcomplex.nl

Annelieke boxcomplex 

Annelieke Slob
Backoffice medewerker
Email:annelieke@boxcomplex.nl

Charissa Boxcomplex

Charissa Ros
Marketing medewerker
Email:charissa@boxcomplex.nl

Tessa Stamkot
Commercieel medewerker
Tel: 06 – 13 67 07 27
Email:tessa@boxcomplex.nl